Наш цьогорічний випускник, а нині студент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Данило Коваленко з 22 по 28 вересня у складі української делегації взяв участь у виставці «MILSET Expo-Sciences Europe – 2019» у м.Абу-Дабі (Abu Dhabi National Exhibition Centre).

MILSET – це міжнародний рух за науково-технологічне дозвілля, який є неурядовою, некомерційною і політично незалежною організацією молоді, спрямованою на розвиток наукової культури шляхом організації науково-технічних програм, у тому числі виставок, конгресів та інших заходів високої якості. Мала академія наук України є асоційованим членом MILSET в Україні.

Учасниками заходу стали більше 500 юних науковців з ОАЕ та більше 1500 – з інших країн світу (50+). Участь у заході, за сприяння Посольства України, взяла також і українська делегація (25 осіб).

Керівник української дипломатичної установи підкреслив, що Україна пишається своїми юними талантами, висловив сподівання на те, що наукові проекти МАНівців згодом будуть застосовані у реальному житті чи навчальній діяльності, а також пообіцяв сприяти в організації участі юних українських науковців у відповідних заходах, що будуть проводитися в ОАЕ.