Microsoft IT Academy

Програма Microsoft IT Academy була розроблена під керівництвом викладачів усього світу. Вона пропонує навчальним закладам план навчання у сфері інформаційних технологій, які включають в себе не тільки теорію, а й розвиває необхідні для роботи вміння та навики.

Програма зорієнтована на професійні стандарти в області інформаційних технологій, тому не тільки фахівці можуть переконатися у цінності придбання навиків та вмінь, а й роботодавці оцінять їх професіоналізм.

Викладачі інформатики використовують авторизовані курси компанії Майрософт для навчання ліцеїстів використанню пакетів програм Microsoft Office 2010 й Microsoft Office 2013, Windows 7, Windows 8. Ліцеїсти, які цікавляться найсучаснішими технологіями мають доступ до спеціалізованих курсів з початкової професійної підготовки фахівців у галузі інформаційних технологій з різних спеціальностей (технічна підтримка настільних і портативних комп’ютерів; адміністрування комп’ютерних систем, мереж і баз даних; розробка складних додатків і баз даних у різних середовищах) тощо.

З метою підтримки Академії в ліцеї використовується програма DreamSpark, що дозволило забезпечити навчальні комп’ютерні лабораторії сучасним програмним продуктом.

Навчання за курсами, створеними безпосердньо компанією розробником власного програмного забезпечення й ідеологом відповідних технологій забезпечує високу якість отриманих знань, вмінь і навичок, досконалого володіння користувацькими застосунками Microsoft Office.

Випускники ліцею отримують сертифікати про проходження навчання за цими курсами. За бажанням, ліцеїсти можуть ​​підтвердити свої знання сертифікатом Microsoft Office Specialist (MOS), а також сертифікатом Microsoft Certified Professional (МСР).

Наші викладачі мають можливість безкоштовно пройти навчання й отримати сертифікат Microsoft Certified Educator (MCE) про високий рівень володіння інформаційно-комунікаційними технологогіями в освіті, згідно рекомендацій UNESCO ICT Competency Framework for Teachers.

По закінченню кожного етапу програми ліцеїсти маютьможливість пройти тестування і отримати сертифікат.