Kyiv Mini Maker Faire 2018 на НВЦ!

Maker Faire – фестиваль

технологій, винахідливості та креативності, свято руху “мейкерів”, який сьогодні проходить у всьому світі.

Це мікс науки, IT-ремесел, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів та художників.

Напевне, найкраще визначення для дійства, яке відбувалось 8-9 вересня в 1 та 3 павільйонах  Національного виставкового центру, відомого нам і як«Експоцентр України», і як ВДНГ, – це тотальне мрійництво і винахідництво, виставка-ярмарок мейкер культури.

200 точок натхнення та нових ідей для всієї родини, 2 лекційні зони чекали на відвідувачів. Протягом цих днів відвідувачі Kyiv Mini Maker Faire мали унікальну можливість не лише оглянути стенди близько 50 місцевих мейкерів, довідатись історію їх виробництв й придбати креативні товари як для домашнього вжитку, так і для особистого зростання, а також долучитись до програм різноманітних ворк-шопів, взяти участь в інтерактивних експериментах й, безперечно, отримати дивовижний досвід “живого” спілкування з людьми, що творять.

Атмосфера заходу була більш, ніж натхненною: тут зависали квадрокоптери, крокували роботи, на відвідувачів надягали шапки з фольги, малювали, варили мило, створювали гербарії, конструювали національні костюми, майстрували квіти з пластикових пляшок і демонстрували свої наукові проекти! Саме за представленням наукових проектів ми побачили наших ліцеїстів Данила Коваленка, Михайла Комашню та випускників цього року, а нині студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського Вячеслава Анцибора та Наталію Моніну.

Мейкерство Engineering Team Competition – ETCта Дівчата STEMразом з Каріною Семенко, Юлією Шевченко, Андрієм Маковецьким, Антоном Танчинцем, Кирилом Петренко, Лізою Самусенко та Максимом Сліпченко реально надихає.

Мета Maker Faire –об’єднати спільноту людей, зацікавлених в концепції “зроби сам”, однозначно була досягнута. А чи відвідувачі побачили на цьому фестивалі методи STEM-освіти покаже час.