У м. Кременець, що на Тернопільщині, з 11 березня по 15 березня 2019 року проходив ІV етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

В змаганнях взяли участь 80 юних екологів, які приїхали з 24 областей України та міста Києва. До складу журі олімпіади увійшли відомі науковці та вчителі закладів вищої та загальної середньої освіти. 12 березня відбувся теоретичний тур змагання (написання контрольної роботи у вигляді тестових завдань та відкритих завдань у формі аналізу відеоряду), а 13 й 14 березня – практичний тур (публічний захист екологічних проектів).

У вільний час учасники олімпіади відвідали історичні місця Тернопільського краю, зокрема: Замкову гору, літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького, Кременецький лісотехнічний коледж, який розміщений у приміщенні Білокриницького палацу Вороніна, Кременецький ботанічний сад, музеї «Рідної школи» і «Бойової слави», мистецький центр «Сузір’я» у Волинському ліцеї імені Нестора Літописця.

Команда Києва складалась з 6 учасників. Чотири наших ліцеїсти взяли участь в цих змаганнях. Призові місця здобули Данило Коваленко, учень 11 класу нашого ліцею, та наші десятикласники: Єлизавета Столярчук, Сергій Лисін та Станіслав Скоробогатов.

Пишаємось досягненнями ліцеїстів та дякуємо викладачам Олегу Володимировичу Козленку, Оксані Анатоліївні Співак та Оксані Анатоліївні Коваленко!

Фото учасників олімпіади та з сайтів imzo.gov.ua, http://volynnestor.in.ua