З метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді з 13 березня до 17 березня 2018 року у місті Житомир проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

У заключному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології брали участь 75 учнів 10-11 класів із 24 областей України та м. Києва.

До складу журі олімпіади з екології увійшли науковці та вчителі провідних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України.

14 березня пройшов теоретичний тур олімпіади, який передбачав виконання тестових завдань та відкритих завдань у формі аналізу відеоряду.

15 та 16 березня відбувався практичний тур олімпіади у формі публічних захистів проектів. Тематика наукових робіт учасників розкривала широкий спектр екологічних проблем України.

Наш ліцеїст Вячеслав Анцибор привіз з цієї олімпіади до Києва диплом І ступеня, а Софія Лазарова вже другий рік поспіль завоює призове місце на олімпіаді цього рівня. Дякуємо за участь і такі вражаючі здобутки! До цієї олімпіади ліцеїстів готували Олег Володимирович Козленко, Віктор Володимирович Гаврилюк, Тетяна Анатоліївна Суворова та Оксана Анатоліївна Коваленко. Особливі слова подяки викладачам кафедри іноземної мови на чолі з завідуючою кафедри Вікторією Миколаївною Гордійчук, які в стислі терміни надали фахову допомогу з перекладом буклетів та плакатів на олімпіаду. ФОТОГАЛЕРЕЯ