Євгенія Олещенко та Єлизавета Лазарова у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодих екологів «ECOTIME – 2019». І місце у Євгенії! Вітаємо наших дівчат!
Конкурс проводиться в межах програми заходів Асоціації SPACETІME, GLOBAL SPACETIME SCIENCE DAYS до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку.

Мета конкурсу – сприяння вирішенню глобальних екологічних проблем через мотивацію молоді до лідерства та активної участі в розробці заходів щодо їх вирішення.

До участі у конкурсі було запрошено всіх бажаючих віком від 14 до 30 років. Необхідно було запропонувати інноваційні ідеї заходів, пропозиції та проекти, націлені на вирішення однієї з головних екологічних проблем людства:
– глобальне потепління;
– забруднення світового океану, річок та озер;
– утилізація відходів;
– забруднення повітря;
– знищення лісів;
– зникнення біологічних видів.

Церемонія нагородження переможців відбулась 10 листопада під час Міжнародного конгресу «Наука за мир та розвиток» у Великому конференц-залі Національної Академії Наук України.

Організатор конкурсу: Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME за підтримки Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, ГО «Планета Ботанічний Сад», компанії «Bionity».

Від plkpi