Cambridge English Schools

Cambridge English Newsletter Ukraine Травень 2014

15 травня у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулося підведення підсумків першого року програми Cambridge English Schools.

Перші учасники програми Cambridge English Schools отримали почесні відзнаки

У заході взяли участь представники двох департаментів Кембриджського університету, заступник начальника Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, представники шкіл-учасниць програми Cambridge English Schools.

Програма Сambridge English Schools, яка була впроваджена у січні 2013 року набула широкої популярності серед українських шкіл. До неї вже встигни долучитися 23 школи із 5 областей України. За словами заступника директора гімназії №257 «Синьоозерна» Наталії Власової, участь у проекті надзвичайно мотивує дітей до кращого вивчення англійської, допомагає вчителям бути в курсі останніх новин у методиці викладання мови. Перші 7 учасниць програми з Києва, серед яких Гімназія №257 «Синьоозерна», Спеціалізована школа №106, Ліцей «Інтелект», Гімназія №191 імені П. Тичини, Політехнічний ліцей «НТУУ КПІ», Приватна школа «Афіни» та Навчальний заклад «Європейський колегіум» отримали настінні таблички та почесні сертифікати, що підтверджують ефективне впровадження Сambridge English Schools у навчальний процес.
Дивіться фото-звіт за посиланням:
www.facebook.com/CambridgeEnglishua/posts/868377469842705