18 жовтня Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» відсвяткував своє 25-річчя. У святковій залі ЦКМ НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» зібралися гості, педагоги та працівники ліцею, ліцеїсти, випускники та батьки, щоб розділити приємні ювілейні миті.

Легкокрилим птахом пролетіли 25 років, наповнених добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями.

Багато сил та енергії у налагодженні навчального процесу віддав його перший директор, засновник ліцею, професор, заслужений працівник народної освіти, відмінник освіти Василь Микитович  Киричков.

Директор ліцею Киричков Юрій Васильович, звертаючись до присутніх, наголосив, що «досягнення та перемоги – результат згуртованості та цілеспрямованості  колективу». Дійсно, нам є чим пишатися!  Нехай і надалі множаться досягнення ліцею.

Багато щирих, теплих слів  на адресу  ліцею  та його господарів було сказано гостями свята.

Ліцеїсти з особливою увагою сприйняли виступ Юрія Івановича Якименка – першого проректора НТУУ “КПІ”, адже кожен планує в майбутньому продовжити своє навчання в цьому вузі. Як структурний підрозділ НТУУ «КПІ» наш навчальний заклад у підготовці своїх ліцеїстів дотримується вимог, які висуває університет до своїх абітурієнтів та студентів.

Приємні вітання перепліталися з майстерно підготованими номерами ліцеїстів (вітальна пісня від вчителя історії Міщенко Світлани Іванівни та ліцеїстів 11 класу, колективна пісня-подарунок та захоплюючий флешмоб) та гостей свята (Василя Ковальчука, Олени Лукашової, танцювальних колективів, барабанщиків та майстра пісочної анімації).

Під час  урочистостей педагогічний колектив, адміністрацію та працівників ліцею відзначено грамотами та подяками.

Свято завершилося, після нього будуть будні, сповнені кропіткої праці та нових злетів.

Щиро бажаємо зберегти вагомі надбання, що були закладені в багаторічній історії і традиціях та досягти нових здобутків, вивести заклад на нову орбіту  міжнародного освітнього простору! ФОТОГАЛЕРЕЯ

І буде ще тридцятий,

Не за горами ювілей.

І знов ліцей  його відмітить,

Зустріне всіх своїх дітей.