Питання батьків при вступі до 1 класу

З якого віку можна вступати до ліцею?

Ми приймаємо дітей, яким на 1 вересня вже буде 6 років. Для батьків, які хочуть віддати дитину в неповних 6 років радимо прочитати статтю.

Чи готова дитина до школи?

З таким питання звертаються до нас багато батьків. Як дізнатися самостійно, без допомоги фахівця, чи готова дитина до школи? В мережі Інтернет можна знайти безліч рекомендацій, методик, тестів на дану тематику. [Детальніше]

За якою програмою здійснюється навчання в ліцеї?

Основа – навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів ( 1-4 класи);

Математика – програма «Росток».

Англійська мова – навчальна програма з іноземних мов для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов. У навчальному процесі використовуються підручники нового покоління видавництва Cambridge «Super Minds».

Які особливості режимних моментів для першокласників?

Для першокласників передбачено денний відпочинок (кожний клас має свою спальню); прогулянка на свіжому повітрі, робота гуртків.

Для учнів 1-х класів є обов’язковим гурток декоративно-прикладного мистецтва, який є доповненням до навчально-виховного процесу: діти працюють з глиною, що сприяє розвитку дрібної моторики.