На другому етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад у 2017-18 н.р. наші ліцеїсти здобули 217 призових місць, з яких 45 перших, 57 других та 115 третіх.  Традиційно найбільшу кількість призових місць наш ліцей має на олімпіадах з математики (51 місце, з яких 8 перших), англійської мови (29 місць, з яких 5 перших) та на олімпіадах з інформаційних технологій, які об’єднують в собі офісні технології, комп’ютерну графіку, анімацію та веб-дизайн (разом 36 місць, з яких 13 перших). На олімпіаді з лінгвістики у нас 18 призових місць, фізики – 16 та з інформатики (програмування)  – 10. Сторінку слави району поповнюють імена ліцеїстів, які мають в своєму активі понад п’ять призових місць. Всього у Солом’янському районі м. Києва таких учнів – 87. Серед них Столярчук Єлизавета, яка має 8 перемог на районних олімпіадах, Захаренко Артем (6 призових місць) і по 5 призових місць у Міхновської Марії, Гапонюка Вячеслава, Сіроштана Івана, Комашні Михайла,  Шульженка Артема та Моніної Наталії.

райол за прізвищами17-18
райол за предметами 17-18