Команда наших ліцеїстів у складі Івана Кучі, Артема Захаренка та Анастасії Педан посіла третє місце на олімпіаді, яка проходила у вересні 2019 року серед студентів (The 2019 All-Ukrainian Collegiate Programming Contest, Second Stage).
З особливою приємністю зазначимо, що Іван – призер міських олімпіад з математики, фізики, англійської мови та міського конкурсу МАН у відділенні математики, Артем – призер Всеукраїнської олімпіади з хімії, міських олімпіад з біології, математики, фізики, хімії та міського конкурсу МАН у відділенні хімії та біології, а Анастасія – призерка Всеукраїнської олімпіади з англійської мови та міських олімпіад з англійської мови, фізики та математики.
Талановиті діти – талановиті в усьому! Успіх в змаганнях такого рівня вражає! Пишаємось!