Адміністрація ліцею звертається до батьків з проханням постійно контролювати виконання ліцеїстами вимог щодо зовнішнього вигляду. Ці вимоги збігаються з державною політикою України у цьому питанні. Крім того, дані вимоги допомагають правильному вихованню ділової культури та зменшують відповідні видатки батьків.

Згідно з Указом президента України від 02.06.1996 р. №417 “Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти”, постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1998 р. №1004 “Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти”, наказом Головного управління освіти і науки від 03.06.2004р. №189 “Про шкільну форму” та від 09.12.2004 р. №346 “Про посилення контролю щодо забезпечення шкільною формою учнів загальноосвітніх закладів освіти” учень повинен з’являтися до школи у формі, яка є обов’язковою.

Щоденний одяг для занять (хлопці):

* Діловий костюм, сорочка біла або однотонна світлого кольору, туфлі ( не кросівки).

Зміни, які допускаються взимку, при низькій температурі:

* Легкий светр (гольф) під піджак. Жилет (на сорочку під піджак).

Зміни, які допускаються влітку, при високій температурі:

* Сорочка з коротким рукавом (не футболка) без піджака. Літні відкриті туфлі.

Щоденний одяг для занять (дівчата):

* Жакет та спідниця без розрізів до коліна, брюки (не джинси та не stretch-модель). сарафан.

* Блуза біла або однотонна ( не футболка, не майка).

*Туфлі (без підборів або невисокий каблук, платформа помірної висоти, не кросівки).

* Колготи тілесного або темного кольору.

Зміни, які допускаються взимку, при низькій температурі:

* Легкий светр (гольф) під жакет. Жилет (на блузу), жакет.

Зміни, які допускаються влітку при високій температурі:

*Блуза з коротким рукавом (не футболка) без жакета. Літні відкриті туфлі.

Одяг для занять фізичною культурою:

*Cпортивний костюм, футболка, кросівки або кеди, змінні шкарпетки.

* Стрічка або заколка для довгого волосся у дівчат.

Категорично забороняється відвідувати Ліцей в джинсовому одязі, шортах, спортивному одязі та спортивному  взутті (окрім занять фізичного виховання).