УВАГА! ІІІ (міський) етап олімпіади з математики

s10340579

ІІІ (міський) етап олімпіади з математики відбудеться у неділю 15 січня, для учнів 7-8 класів у Києво – Печерському ліцеї №171 “Лідер” (вул. Лейпцизька, 11-А), для 7 кл. об 11.00, для 8 кл. о 10.00, для учнів 9-11 класів у Гуманітарному інституті Київського університету імені Б.Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) о 10.00.
Для участі в олімпіаді запрошуються: Захаренко Артем, Пилипенко Андрій, Злочевський Владислав, Барабаш Ірина, Ясногородський Нікіта, Росохатий Михайло, Книга Артем, Столярчук Єлизавета, Никоненко Олег, Єфанов Ілля, Орнатський Вадим, Лисін Сергій, Зарицький Кирило, Скоробогатов Станіслав, Сорокун Ернест, Казновський Антон, Аврамчук Артем, Коваленко Данило, Подрига Богдан, Руденко Роман, Дубовик Маргарита, Корешков Михайло, Горбач Костянтин, Шульженко Атем, Правосуд Руслан, Полещук Михайло, Семенюк Антон, Надобко Дмитро, Трофімчук Дмитро, Собко Тетяна, Танчинець Антон, Житар Роман, Ківа Олексій, Федоряченко Ярослав, Гуцало Анастасія, Семенко Каріна, Поприго Леонід, Єрмоленко Віталій.
Бажаємо вам успіху та перемог!