До уваги батьків!

За результатами конкурсних випробувань, що проходили 10-11червня 2021р., рекомендовані до зарахування:

 

 у 6 клас:

1) Кот Михайло
2) Тимченко Поліна Євгенівна
 
у 7 клас:

1) Костюк Михайло
2) Хомініч Катерина
 
у 8 клас з поглибленим вивченням математики та фізики:

1) Бадасян Михайло Григорович
2) Краснокутський Святослав Юрійович
3) Тельний Максим Вадимович
 
у 8 клас з поглибленим вивченням математики та англійської мови:

1) Андрусів Олег Святославович
2) Глущенко Кирил Артемович
3) Грибанова Варвара Ігорівна
4) Єфанов Єгор Сергійович
5) Іщенко Клімент Сергійович
6) Каліхман Олександр Григорович
7) Колесник Наталія Костянтинівна
8) Колесніченко Микита Володимирович
9) Коломієць Іван Андрійович
10) Кротова Олександра Русланівна
11) Лисиченко Тимур Юрійович
12) Мельник Софія Назарівна
13) Орєхова Анна Вікторівна
14) Петренко Іван Тарасович
15) Петренко Марія Тарасівна
16) Покровський Артем Сергійович
17) Потапенко Дар‘я Едуардівна
18) Потапов Владислав Сергійович
19) Правдива Соломія Андріївна
20) Серб Володимир Андрійович
21) Слинько Олексій Дмитрович
22) Столяр Софія Володимирівна
23) Шелестюк Олександра Олександрівна

 
у 9 клас з поглибленим вивченням математики та фізики:
1) Вербицький Владислав Михайлович
2) Волков Олексій Юрійович
3) Господінова Марія Михайлівна
4) Кондратюк Даніїл Вадимович
5) Коноваленко Анна Анатоліївна
6) Лісовський Георгій Володимирович
7) Ходисько Єгор
8) Щербаков Олексій Геннадійович

 
Резерв:
1) Зінчук Катерина Андріївна
2) Мельник Олексій Костянтинович
3) Преображенський Матвій Ілліч

 
у 9 клас з поглибленим вивченням математики та англійської мови:
1) Безродний Михайло Євгенович
2) Берташ Артур Олегович
3) Бойко Кіріл Олександрович
4) Голубєва Марія Василівна
5) Городенчук Марина Олександрівна
6) Грицина Антон Олександрович
7) Гришко Олексій Павлович
8) Деркач Трохим Тарасович
9) Дмитренко Анастасія Артемівна
10) Жмурко Віра Василівна
11) Мартинюк Кирило Денисович
12) Омелянюк Микита Олександрович
13) Редько Микита Вікторович
14) Спис Катерина Дмитрівна
15) Тарасов Даниїл Дмитрович

 
Резерв:
1) Лисак Михайло Сергійович
2) Павлова Поліна Олегівна
3) Посацький Володимир Павлович
4) Семенцова Мілана Анатоліївна
5) Філімончук Валерія Миколаївна

 
у 10 клас з профільним вивченням математики та фізики:
1) Бельдяга Назар Дмитрович
2) Бойко Ігор Русланович
3) Жижмарьова Софія Денисівна
4) Жилінський Олександр Андрійович
5) Максюта Софія Володимирівна
6) Музика Богдан Сергійович
7) Мумладзе Катерина Антонівна
8) Муцький Михайло Петрович
9) Свиридюк Богдан Михайлович
10) Стеценко Дмитро Сергійович

Резерв:
1) Дідур Данило Володимирович
2) Іванцов Всеволод Сергійович
3) Страшний Василь Володимирович
4) Торовець Станіслав Юрійович

 
у 10 клас з профільним вивченням математики та англійської мови:
1) Бардик Діана Євгенівна
2) Биков Ілля Олексійович
3) Годлевський Андрій Андрійович
4) Головко Анастасія Ігорівна
5) Даниленко Олександр Олександрович
6) Дем’яненко Кіріл Олександрович
7) Деркач Марія Ігорівна
8) Довгань Анжеліка Максимівна
9) Карамаш Роман Олексійович
10) Кацалап Анна Юріївна
11) Клименко Богдан Анатолійович
12) Куруленко Анастасія Василівна
13) Лахтичкін Пилип Орестович
14) Лисач Марія Володимирівна
15) Лисенко Іван Юрійович
16) Макаренко Денис Петрович
17) Марюхін Ілля Сергійович
18) Молдован Денис Олексiйович
19) Нем‘ята Юлія Сергіївна
20) Ноздрина Анна Антонівна
21) Оверченко Анна В‘ячеславівна
22) Олексієнко Єгор Максимович
23) Петренко Анна Тарасівна
24) Плисюк Юлія Віталіївна
25) Полюлях Ольга Олексіївна
26) Саіт-Аметов Кємал Мустафа Оглу
27) Сліпко Аліса Сергіївна
28) Тараненко Олександра Олексіївна
29) Тимофєєв Гордій Антонович
30) Ястребов Олександр Костянтинович

 
Резерв:
1) Бен Шіка Надя
2) Гринь Марія Тарасівна
3) Дубогрій Костянтин Дмитрійович
4) Живагіна Марія Олександрівна
5) Килівник Вероніка Олегівна
6) Кривенко Олексій Дмитрович
7) Кузовков Віктор Олексійович
8) Курило Інга Вадимівна
9) Микитенко Юрій Андрійович
10) Мірошниченко Данило Дмитрович
11) Небилиця Назарій Олександрович
12) Олешко Артем Андрійович
13) Поветкіна Наталія Володимирівна
14) Рогоза Софія Андріївна
15) Севастьянова Лада Максимівна

Від plkpi