Підтримайте проекти Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м.Києва на голосуванні!

У Києві стартувало голосування за найкращі громадські проекти.  Проекти, які отримають найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані за рахунок міського бюджету наступного року.

         Цього року ми подали на голосування 5 проектів та розраховуємо на вашу підтримку!  Кожен проект має набрати свою кількість підписів, щоб пройти до наступного етапу конкурсу.

Покрокова інструкція з голосування, яке триватиме ще 2 тижні: https://gb.kievcity.gov.ua/help/instruction

        Вашій увазі наші проекти:

       1. Введення курсу “Робототехніка” (№ 574) – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/574

 Проект передбачає придбання обладнання та навчання персоналу для створення гуртків робототехніки на базі початкової школи Політехнічного ліцею, а далі – участь у олімпіадах і фестивалях робототехніки команд, сформованих на базі гуртків.

  1. Спортивно-оздоровчий майданчик на внутрішньому дворі початкової школи ПЛ НТУУ «КПІ» м. Києва (№ 563) – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/563

Проект передбачає побудову сучасного гімнастичного містечка, місця для релаксації та відпочинку під час прогулянок, що дозволить учням займатись фізичною терапією та спортом. Сучасний спортмайданчик сприятиме пропаганді здорового способу життя.

  1. Інформатизація Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” м. Києва (№ 1152) – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/1152

Проект передбачає модернізацію та осучаснення інформаційно-технічного забезпечення для впровадження інноваційних методів навчання (бульвар Вацлава Гавела, 41а), що дозволить покращити навчальні досягнення учнів, участь та перемоги на українських та міжнародних конкурсах.

  1. Створення спортивного майданчика в Політехнічному ліцеї НТУУ “КПІ” м.Києва (№ 1108) – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/1108

Проект передбачає побудову та модернізацію спортивного майданчика: сучасного футбольного та волейбольного полів (бульвар Вацлава Гавела, 41а). Він забезпечить розвиток спорту серед дітей та молоді, проведення занять з фізичного виховання, різноманітних спортивних секцій для учнів ліцею та мешканців району.

  1. Громадський бюджет діти у Політехнічному ліцеї НТУУ “КПІ” (EVORANK) (№ 633) – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/633

За допомогою цього проекту, ми хочемо надати можливість учням самим подавати громадські проекти, які будуть спрямовані на покращення шкільного життя. Саме діти пропонуватимуть нові ідеї, залучатимуться підтримкою та здобуватимуть голоси, задля перемоги та реалізації своїх проектів. Діти розвиватимуть навички командної роботи, адже конкурс проектів відбуватиметься на платформі за аналогією Громадського бюджету.

Спільними зусиллями, показавши свою небайдужість, залучившися підтримкою, ми досягнемо бажаного результату!

         ВАША ПІДТРИМКА ПРОЕКТІВ ГОЛОСУВАННЯМ НАДВАЖЛИВА!