До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки!

Згідно наказу ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ № 341 від 18.04.2018р. Ви маєте право написати заяву на зарахування до Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” м. Києва.

Батьки дітей, які зареєстровані за територією обслуговування повинні взяти із собою такі документи: оригінал та копію свідоцтва про народження, медична довідка.

Батьки дітей, які не зареєстровані за нашою територією обслуговування пишуть тільки заяву.

Запис буде здійснюватися з 23 квітня по 31 травня за адресою вул.Виборзька 57 (приміщення 229 школи), кабінет № 107. З 04 по 31 травня написати заяву можна з 14:30 до 16:30.

Просимо звернути увагу, що подати документи можуть особисто батьки, або особи, які їх замінюють (при собі мати підтверджуючий документ)

Як підтвердити місце проживання?
(інформація з http://nus.org.ua/view/zarahuvannya-do-pershyh-klasiv-2018-shho-varto-znaty-batkam/)

Для зручності громади Києва та уникнення зайвої бюрократичної тяганини усі школи отримали відомості з Єдиного Державного реєстру, що підтверджують місце проживання 25 тисяч дітей – потенційних першокласників. Якщо відомості про вашу дитину внесені до реєстру, то вам не потрібно ніяких додаткових документів, що засвідчують місце проживання. Прямуйте до школи!

У разі, якщо з певних причин ви не зареєструвались за місцем проживання, вам необхідно звернутись да районного відділу реєстрації, та вже наступного дня школа отримає підтвердження про реєстрацію.

Батьки, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакету вищеперерахованих документів додають витяг з довідки про реєстрацію тимчасово переміщених осіб для підтвердження місця проживання.