Якщо запитати в наших ліцеїстів, яке свято їм найбільше подобається, то одноголосно почуємо у відповідь, що День ліцеїста. Так, це свято ось уже впродовж останніх  двадцяти п`яти років є родзинкою навчального закладу, найбільш популярне не тільки серед ліцеїстів, але й серед учителів та батьків. Традиційне і неповторне свято, яке проводиться щороку наприкінці вересня – День ліцеїста. До нього готуються всі – від першого до одинадцятого класу.

Особливо хвилююча ця мить для дітей, які щороку поповнюють ряди ліцеїстів. З цього часу – вони повноправні члени дружної ліцейної родини. А родзинкою цього свята є клятва ліцеїста на вірність ліцею. Після урочистої частини – цікавий концерт, де розкривається безліч талантів, як серед старших учнів, так і серед новачків. Приємно, що про це свято не забувають і ті, хто вже закінчив наш ліцей. Політехнічний ліцей – гостинно відчиняє їм свої двері, а вони знову відчувають ту неповторну, теплу, дружню атмосферу, яка оточувала їх в стінах рідного ліцею.

Особливістю цьогорічного дня ліцеїста, став благодійний аукціон організований та проведений учнівським самоврядуванням «Партнер». Ліцеїсти мали можливість проявити свою небайдужість та принести речі, кошти з продажу яких були направлені на допомогу дітям – переселенцям із зони АТО.

Ще довго будуть згадувати ліцеїсти ці чудодійні ліцейні миті, які подарувало їм свято День ліцеїста. І ми всі впевнені, що цей дух обов’язково буде перенесений у ліцейні аудиторії.

Від plkpi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *