ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Перегортаючи календар, день за днем юні хлопці та дівчата з хвилюванням чекають цього дня. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання, адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки.

Ось і залишились позаду тисячі великих і малих подій з яких було зіткане безтурботне, веселе ліцейне життя для 108 випускників ПЛ-2017.

 27 червня відбулося хвилююче прощання з ліцеєм для наших випускників. Радість свята з випускниками прийшли розділити цього вечора їхні батьки, друзі, вчителі. Директор ліцею Киричков Юрій Васильович,  вручивши атестати випускникам, побажав  знайти кожному своє місце у цьому бурхливому океані життя.

Свято було наповнене піснями, танцями, щирими словами та побажаннями. Ліцеїсти отримали змогу спробувати себе у ролі телеведучих відомих українських телевізійних програм. Родзинкою свята став ніжний вальс у виконанні випускників, який вони підготували під керівництвом ліцеїста 11 класу Лупехи Дмитра, справжнього майстра своєї справи.

     Під час випускного вечора свої нагороди отримали переможці конкурсу «Ліцеїст року-2017».  Ліцеїстів було відзначено у чотирьох номінаціях: «Ліцеїст року», «Найкращі навчальні досягнення», «Творча обдарованість» та «Лідер року». Житар Роман та Семенко Каріна за свої значні здобутки у навчанні були відзначені іменною стипендією Василя Микитовича Киричкова, засновника Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва.

Ще раз вітаємо випускників, їхніх вчителів і батьків, адже пройдено важкий і важливий етап у житті кожного випускника. Його вони пройшли під пильною опікою й підтримкою батьків і рідних, своїх учителів. А тепер їм доведеться самим прокладати свій шлях у житті. А життя, як кажуть люди, це «не поле перейти». Та всі труднощі потрібно долати, завжди шукати свою стежину, своє місце в цьому житті. І тоді обов’язково прийдуть успіх і добро. Хай щасливою для вас буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!

Щасливої та щедрої долі! ФОТОГАЛЕРЕЯ