Вакансії

Політехнічний ліцей НТУУ « КПІ» м. Києва – один із провідних та інноваційних навчальних закладів в сфері освіти, в якому навчаються учні з першого по одинадцятий клас.
Досягнення наших ліцеїстів – це результат наполегливої праці і високого рівня професіоналізму педагогічного колективу та адміністрації ліцею.
Однією з основних задач, яку ставить перед собою адміністрація ліцею, є залучення до команди педагогічного колективу висококваліфікованих та перспективних працівників, а також створення максимально сприятливих умов для їх подальшої самореалізації.
Якщо бажаєте стати одним із нас і приєднатися до колективу кваліфікованих спеціалістів, які мають відповідну вищу освіту та велике бажання впроваджувати свій досвід роботи і знання у навчанні та вихованні наших талановитих ліцеїстів – відправте нам своє резюме (pl.kpi@ukr.net).

У зв’язку із розширенням мережі класів  (2016/17 н.р.) запрошуємо на роботу вчителів математики, фізики, англійської мови. Резюме надсилайте на ел. пошту pl.kpi@ukr.net